Sluiting Healthclub Heijenoord

Vol spanning hebben naar de persconferentie gekeken maar helaas moeten wij vanaf morgen onze deuren sluiten. Laten we hopen dat we op deze manier de zorg kunnen ontlasten en het virus minder vrij spel krijgt.

Afgelopen periode hebben we er met z’n allen ervoor gezorgd dat Healthclub Heijenoord een prettig en veilige plek was om te trainen. Daar willen iedereen heel erg voor bedanken. Al die regeltjes zijn niet prettig maar we zien dat iedereen zijn best doet en dat heeft gezorgd voor een gezonde sportomgeving.

Natuurlijk gaan we jullie via social media en live kanalen leuke workouts aanbieden. Want uiteindelijk is beweging essentieel voor een goede weerstand.

2021 wordt het jaar met licht aan het einde van de tunnel. Laten we hopen dat we jullie weer gauw in onze fijne Healthclub mogen ontvangen.

 

Wij wensen iedereen een fijne kerst en laat 2021 een top jaar worden. Dat heeft iedereen verdiend.

 

Team Healthclub Heijenoord

Contact

Healthclub Heijenoord
Amsterdamseweg 107
6814 GC Arnhem

026 44 33 038
Kerstwens voor onze leden

Kerstwens voor onze leden

Geplaatst op: 2020-12-23

Lees meer Meer nieuws
Sluiting Healthclub Heijenoord

Sluiting Healthclub Heijenoord

Geplaatst op: 2020-12-14

Vol spanning hebben naar de persconferentie gekeken maar helaas moeten wij vanaf morgen onze deuren sluiten. Laten we hopen dat we op deze manier de zorg kunnen ontlasten en het virus minder vrij spel krijgt. A...

Lees meer Meer nieuws
  • Heijenoord is een fijn oord waar je de daad voegt bij het woord

    Lizet en Jack
  • Echt een aanrader voor jong en oud!

    Arthur
  • Deze sportschool verdient een grote pluim!

    Jan de Klerk
Lizet en Jack Arthur Jan de Klerk